Eagles of Death Metal se vrátili do Paříže, zahráli s U2

Rubrika:  Novinky, publikováno: 08.12.2015

Necelý měsíc poté, co během jejich koncertu v klubu Bataclan teroristé zabili 90 lidí, se rockeři EAGLES OF DEATH METAL vrátili do Paříže. Během svého vystoupení je na pódium pozvali samotní U2, kteří v hlavním francouzském městě vystoupili hned dva dny za sebou.

U2 měli původně v Paříži vystoupit pár týdnů zpátky, ovšem kvůli napjaté situaci v zemi svá vystoupení odložili na začátek prosince. Ke konci své pondělní show Bono Vox a jeho kolegové překvapili tisícovky fanoušků, když na pódiu přivítali Eagles of Death Metal. Kapelu, která masakru teroristů 13. listopadu unikla.

“Před třemi týdny byli o pódium okradeni a my jim nyní chceme nabídnout to naše,” řekl zpěvák Bono Vox chvilku předtím, než obě kapely společně zahrály skladbu People Have The Power od PATTI SMITH. Eagles Of Death Metal poté roztančili celou halu svojí písní I Love You All The Time. Celý koncert natáčela televize HBO, která ho ve svém speciálu U2: Innocence and Experience Live in Paris odvysílá již dnes (8. prosince). České republiky se tento speciál ovšem zatím netýká. Podle informací uvedených na webových stránkách české mutace HBO se pořad bude vysílat 24. prosince ve 22:45.

“Jsme neskutečně vděční U2. kteří nám dali možnost vrátit se tak brzy do Paříže a sdílet tak léčivou sílu rock’n’rollu se spostou krásných lidí,” stojí v oficiálním prohlášení, které formace vydala. Kromě jiného se v něm nachází také nápověda, že Eagles of Death Metal opět zavítají do Paříže již velmi brzy – v únoru.

Dočkáme se za pár měsíců emotivního návratu do klubu Bataclan?

Jakub Poštolka

(Navštíveno 262krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články