Vinny Appice zabubnuje v Kolíně

Rubrika:  Novinky, publikováno: 20.11.2017

Jeden z nejuznávanějších rockových bubeníků Vinny Appice se svou kapelou dorazí do České republiky na jediný koncert, který se uskuteční v sobotu 25. listopadu v Kolíně v Městském společenském domě. Jak už samotný název turné The Mob Rules Live napovídá, zazní zde největší hity skupin Black Sabbath, Dio a Heaven & Hell, kterými Vinny Apice v minulosti prošel.

Newyorský rodák je mladším bratrem dalšího skvělého bubeníka Carmina, známého z legendárních Vanilla Fudge nebo Ozzy Osbourne Bandu. Vinnie na sebe poprvé upozornil v doprovodné skupině kytaristy Ricka Derringera, odkud záhy přestoupil do Black Sabbath. Po několikaletém koncertování a nahrávání se Sabaty odchází se zpěvákem Ronnie James Diem, aby společné odstartovali neméně slavnou formaci Dio. Spolupracuje na dalších projektech a v letech nedávných se opět spojil s Iommim, Butlerem a Diem, aby pokračovali pod názvem Heaven & Hell.

Právě probíhající turné Mob Rules není pouze bubenickou exhibicí, ale plnokrevnou hardrockovou show se vším všudy. Kromě Appiceho tvoří koncertní kapelu další ostřílení matadoři: baskytarista Don Roxx (Kee Marcello, Blaze Bayley), kytarista Fabio Cerrone (Eric Martin, Marco Mendoza Band) a zpěvák Piero Leporale (Uli Jon Roth). V roli předskoknů se v Kolíně představí domácí Motorband a našláputá dívčí kapely The Agony.

Michal Straka

(Navštíveno 254krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články