Vánoce podle Rock for People? Na festival dorazí legenda The Offspring

Rubrika:  Novinky, publikováno: 17.12.2015

Týden před Štědrým dnem organizátoři Rock for People nadělují svým fanouškům. Na začátku července do Hradce Králové dorazí po dlouhých osmi letech legendární kalifornští punk rockeří THE OFFSPRING. Kromě osvědčených hitů by v Hradci mohly zaznít také nové skladby, jelikož kapela na rok 2016 plánuje vydání nové desky.

Historie The Offspring sahá až do 80. let, kdy formaci založiili kytarista a zpěvák Bryan “Dexter” Holland a basista Greg K. První velký úspěch přišel v roce 1994 s vydáním třetího studiového alba Smash, které se stalo dosud nejprodávanějším albem, jaké kdy vyšlo na indie labelu. Následující alba jako Ixnay on the Hombre, Americana či Conspiracy of One sice na úspěch Smash nedosáhly, ale i tak získala platinové desky. Letos v lednu vypustili pánové do světa nový singl Coming for You a v roce 2016 by mělo následovat i zbrusu nové album.

 

V Hradci se The Offspring představili v roce 2008, kdy patřili mezi největší hvězdy celého ročníku. Zatím naposledy kapela se v Česku kapela objevila v srpnu 2011, kdy zahrála na pražském Výstavišti.

22. ročník festivalu Rok for People se koná mezi 3. a 5. červencem 2016 na tradičním místě v hradeckém Festivalparku. Již dříve byla jako jeden z letošních headlinerů oznámena přední britská metalová kapela Bullet for My Valentine a také výbušní Enter Shikari (více zde). Vystoupení potvrdily i dvě v našich končinách méně známé kapely: mladá australská kapela Tired Lion a britský kvartet Dead!.

Vstupenky jsou v prodeji na www.rockforpeople.cz. První edice celofestivalových pasů je až do 31.12.2015 v prodeji za cenu 1100 Kč, od ledna se cena zvýší na 1350 Kč. K dispozici je také speciální edice vstupenek pro juniory od 15 do 17 let za cenu 900 Kč. Nově jsou také již nyní v prodeji vstupenky pro děti, seniory a držitele průkazu ZTP.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 211krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články