U2 vydají živák z loňského turné

Rubrika:  Novinky, publikováno: 13.05.2016

Legendární irská kytarovka se loni vydala na megalomanské turné, které pod názvem iNNOCENCE + eXPERIENCE obrazilo celý svět. Nyní U2 turné připomenou chystaným koncertním živákem, který pod názvem U2 – iNNOCENCE + eXPERIENCE – Live In Paris vyjde 10. června.

Titul mapuje dva výjimečné koncerty ve francouzské metropoli, kde se ke kapele připojili i speciálního hostě – zpěvačka PATTY SMITH a hlavně i kapela EAGLES OF DEATH METAL, která se i symbolicky vrátila na místo loňských teroristických útoků, které tehdy velmi bolestivě zasáhly i jejich tamější vystoupení. Více o návratu americké kapely na pařížská pódia jsme psali ZDE.

“Režírovat ‘iNNOCENCE + eXPERIENCE‘ bylo strašidelné. Technická noční můra provdaná za kreativní horskou dráhu. V mnoha úrovních to překonalo vše, co jsem doposud znal,“ uvádí na adresu celého turné ředitel živého vysílání Hamish Hamilton, který s kapelou pracoval i na Elevation Tour v roce 2001.

Záznam vyjde v několika formátech a edicích. Kromě standartní edice, která bude čítat jedno DVD, bude k dostání deluxe edice s bonusovým diskem, a také super deluxe box určený pro opravdové fajnšmekry, jenž  krom kombinace deluxe formátu DVD a Blu-ray nabídne i speciální dárky – dostanete například USB žárovku, knihu, individuálně očíslovanou psí známku, pohlednice, placky a další drobnosti.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 176krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články