Twenty One Pilots se v listopadu vrátí do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 09.05.2016

Dalo se to čekat. Pár měsíců poté, co americké duo TWENTY ONE PILOTS dokázalo v rámci své tuzemské premiéry vyprodat komorní prostory Lucerna Music Baru, je tu další chod v podobě větší show. V rámci celosvětového turné EMØTIØNAL RØADSHØW se sympaťáci Tyler Joseph a Josh Dunn zastaví 4. listopadu opět v Praze, ovšem tentokrát si troufnou na Forum Karlín. Po strhující show, kterou formace předvedla v únoru, je jasné, že tohle bude další z výjimečných koncertních zážitků tohoto roku. Na to, jak to v únoru v zaplněném Lucerna Music Baru vypadalo, se můžete díky naší fotogalerii podívat ZDE.

Jedna z největších senzací americké hudební scény již od loňska boduje s deskou Blurryface, s níž se dostali až na vrchol amerického prodejního žebříčku. Na konci roku 2015 se pak album stalo jednou z největších atrakcí předvánočního prodeje v Americe. Nadšené reakce po celém světě kapele zajistili singl Stressed Out, kterému se velmi dobře daří také v českém prostředí. Krátce po únorovém vystoupení se singl stal nejpřehrávanější skladbou na českém internetu a skvěle se mu vede i v rádiích, kde se už třináctý týden drží v Top 10.

Cena vstupenek na pražský koncert bude 830 Kč a exkluzivní předprodej bude spuštěn ve čtvrtek 12. května v 10 hodin v omezeném množství na webu fource.cz. Od 13. května budou vstupenky k dispozici také na GoOut.cz a prostřednictvím sítě Ticketpro.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 157krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články