Tvůrci Game Of Thrones hlásí posilu ze světa hudby. Kdo to bude?

Rubrika:  Novinky, publikováno: 13.03.2017

Televizní hit Game Of Thrones sice začne svou sedmou očekávanou sezonu až v polovině července, už nyní ale tvůrci oznámili zajímavou novinku. V jedné z epizod, které televize HBO letos odvysílá, se mihne popová megastar ED SHEERAN. Jakou roli bude ryšavý zpěvák mít, se ale zatím neví. Novinku oznámili producenti seriálu David Benioff a Dan Weiss. Podle nich přítomnost Sheerana v seriálu udělá radost především herečce Maisie Williams, jež ztvárňuje jednu z hlavní postav, dívku jménem Arya Stark.

„Celé roky jsme chtěli Maisie překvapit a Eda Sheerana do seriálu dostat. Nyní se nám to konečně povedlo,“ řekl Benioff. Svou účast v jednom z nejznámějších televizních seriálu současnosti už na Twitteru prozradil i samotný zpěvák.

Sheeran, který v posledních týdnech boduje se svou třetí deskou ÷ (více ZDE), ale nebude prvním hudebníkem, který se v Game Of Thrones objeví. V roce 2015 se v epizodě nazvané Hardhome mihli členové známé metalové partičky MASTODON a již o pár let před nimi se do seriálu zapojil i bubeník COLDPLAY Will Champion. V epizodě The Rains Of Castamere si, poměrně překvapivě, zahrál postavu bubeníka místní kapely. Kromě výše zmíněných se v Game Of Thrones objevil i Gary Lightbody, zpěvák skotské alternativně rockové bandy SNOW PATROL.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 134krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články