Jak dopadlo cameo Eda Sheerana ve Hře o trůny?

Rubrika:  Novinky, publikováno: 18.07.2017

To, že se v sedmé sérii kultovního seriálu Hra o Trůny má objevit i ryšavý zpěvák ED SHEERAN, už dávno není žádné tajemství. O tom, jak bude jeho role vypadat, se zatím příliš nevědělo. Vše se změnilo po odvysílání první epizody nové série, v níž se Sheeran objevil. Konkrétně ve scéně s Aryou  Stark, kterou hraje Maisie Williams. To, že si Ed Sheeran střihl roli vojáka, který svým zpěvem  u ohně baví své kolegy, nás vlastně ani trochu nepřekvapilo…

Zda se zpěvák v seriálu, který každý týden sledují miliony diváků ještě někdy objeví, zatím není jasné. Jisté je ovšem to, že se Sheeran objeví v chystané epizodě legendárního animovaného seriálu Simpsonovi, kde si střihne roli Brendana, do nějž se zamiluje Líza Simpsonová. Epizoda seriálu má být inspirovaná úspěšným muzikálem La La Land, který letos získal celkem šest Oscarů.

Ed Sheeran ale rozhodně není první hvězdou z hudebního světa, která se v televizní sérii objevila. Již podruhé se má do seriálu vrátít kytarista MASTODON Brent Hinds, který si zahrál po boku spoluhráčů Billa Kellihera a Branna Dailora už v páté sérii, znovu se objeví jako oživlá mrtvola.  Mastodon jsou navíc jednou z kapel, která se podílela na mixtape Catch the Throne: Volume II, kde kapely jako ANTHRAX (Scott Ian se v seriálu také objevil), MUSHROOMHEAD, KILLSWITCH ENGAGE a další představily písně inspirované seriálem.

Ovšem výčet hudebních hvězd v seriálu je podstatně delší. V předchozí sezóně televizního pořadu se v roli divadelních muzikantů představili OF MONSTERS AND MEN, ve čtvrté sérii bylo možné spatřit i islandské SIGUR RÓS hrající králi Joffreymu krátce před jeho smrtí na svatbě. Dalším hudebníkem, který se mihl před kamerami je bubeník COLDPLAY Will Champion, který se ve Hře o trůny zúčastnil nechvalně proslulého masakru Roba a Catelyn Starkových známém jako Rudá svatba. Podstatně veselejší postavu dostal Gary Lightbody ze SNOW PATROL, zahrál si trubadúra ve skupině mužů Roose Boltona, kteří vezli ve třetí sérii na koních zajatého Jamieho Lannistera a Brienne z Tarthu.

Jakub Poštolka, Milan Říský

(Navštíveno 182krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články