Törr slaví 40 let a vydává novou desku Black´n´Roll

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 24.01.2017

Možná se zdálo, že aktivita pražské kapely Törr utichla, opak je však pravdou. Skupina totiž překvapila v pořadí již dvanáctým albem nesoucí název Black´n´Roll, ke kterému chystá i zimní stejnojmenné turné po České republice. A jak dlouho vlastně figuruje Törr na tuzemské metalové scéně? Letos je tomu rovných 40 let!

,,Zdravíme všechny metalový fans! Konec roku 2016 nám přinesl v tuzemských vodách řádnou albovou smršť. I my jsme se stali její součástí a rozhodně nečekejte nějaký vánek… jde o pořádnou Törr metalovou bouři !!! Nějakou dobu to vypadalo, že spíme, ale je tomu právě naopak. CD Black´n´Roll je venku!!! Je na něm celkem 12 skladeb, tak se těšte na nářez. V současné době finišujeme na přípravách našeho zimního turné, které  ponese název „BLACK ‘N’ ROLL TOUR 2017“. Na koncertech tohoto turné zazní několik skladeb z nového CD, ale nezapomeneme ani na starší i ty nejstarší songy, bude to nášup!!!“ uvádí Törr na svém webu.

Jak již banda v čele s Otou Herešem (kytara, zpěv) po boku Radka Sladkého (bicí) a Honzy ,,Barta“ Bartoše (baskytara, zpěv) zmínila, deska obsahuje celkem tucet nadupaných tracků. Tady je ukázková skladba Hombre, která nešetří skvělými thrashovými riffy.

Termíny koncertů:
27. ledna – Karlovy Vary
28. ledna – Kutná Hora
03. února – Ostrava
04. února – Třinec
31. březen – České Budějovice
21. duben – Jindřichův Hradec
22. duben – Domažlice
22. květen – Stará ves u Rýmařova
13. květen – Kuřin
15. květen – Písek

Törr (3)

Redakce

(Navštíveno 230krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články