Producent Nirvany ovládl pokerový turnaj a vyhrál přes 100 tisíc dolarů

Rubrika:  Novinky, publikováno: 21.06.2018

Americký producent, zpěvák a kytarista Steve Albini, který stojí za zvukem alba In Utero od Nirvany a spolupracoval také s Pixies na albu Surfer Rosa, je zřejmě muž mnoha talentů. 17. června totiž ovládl v Las Vegas pokerový turnaj a přišel si tak na tučnou odměnu – konkrétně si vydělal 105 tisíc dolarů. “Jsem nadšený, že tak průměrný hráč jako já může porazit všechny ty lepší protivníky a skončit s náramkem. Stále je tu naděje pro všechny,” okomentoval Albini svůj triumf. Kromě tučné výhry totiž získal i zlatý náramek World Series of Poker, který je považovaný za nejcennější výhru, kterou kromě samotných peněz mohou na pokeroví hráči získat.

Podle Albiniho mu k výhře napomohl také fakt, že se souběžně s turnajem pokerové varianty Seven Card Stud konalo hned několik dalších velkých turnajů. Velkou pomocí mu pak prý byli jeho přátelé a samozřejmě mu nechyběl ani pořádný kus štěstí, jak už to v pokeru bývá.

Producentský mág Steve Albini, který zároveň hraje na kytaru v kapele Shellac, kromě Nirvany a Pixies spolupracoval také s PJ Harvey, Neurosis, Flogging Molly, Mogwai nebo s Manic Street Preachers.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 61krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články