Placebo se v listopadu vrátí do Prahy, slibují show plnou hitů

Rubrika:  Novinky, publikováno: 14.03.2016

Britští alternativní rockeři PLACEBO letos slaví dvacet let od vydání oceňovaného eponymního debutu. V rámci oslav chystají rozsáhlé evropské turné, v jehož rámci se po třech letech představí v Praze. Formace vedená Brianem Molkem vystoupí ve Foru Karlín 8. listopadu.

Podle kapely se může pražské publikum těšit na průřez celou jejich dosavadní kariérou, přičemž by měly zaznít i skladby, které Placebo zas tak často nehrají. „Řekněme, že zahrajeme i pár skladeb, u kterých jsem se zapřísáhl, že je již nikdy hrát nebudeme. Myslím ale, že nastal čas, abychom si přiznali, že je mnoho fanoušků Placebo opravdu chce slyšet. Měli s námi velkou trpělivost, protože jsme naše komerčně nejúspěšnější písničky jen málokdy hráli. A turné k 20. výročí se jeví jako ta správná příležitost, abychom tak učinili. Tohle turné je pro nás a pro naše fanoušky velká šance znovu si připomenout náš raný materiál,” láká na koncert frontman Brian Molko.

Vstupenky na koncert, který bude patřit mezi vrcholy podzimní koncertní sezony, budou za cenu 1200 Kč v prodeji od 18. března, a to skrz předprodejní sít Ticketportal. Akci pořádá agentura Live Nation.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 256krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články