Podívejte se na nový klip od PLACEBO!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 02.06.2017

Brian Molko a Stefan Olsdal vydali v loňském roce EP s názvem Life’s What You Make It, na kterém kromě titulního tracku, který je původem od britských rockerů TALK TALK, představili novou píseň Jesus‘ Son a jeden živák. Nosič vyšel společně s loňskou výběrovou deskou A Place For Us To Dream a obě tak měly oslavit dvacetileté výročí od vydání prvního bezejmenného alba. PLACEBO ale slavili i koncertně, vzpomeňme na vyprodaný koncert v pražském Foru Karlín (report najdete ZDE).

Titulní track z EP se dočkal i kritického videoklipu, který můžete sledovat níže. Režie se ujal Sascha Rainbow a natáčelo se na Agbogbloshie, což je největší skládka elektronického odpadu na světě. Schválně, jestli se při sledování zamyslíte nad tím, jak končí vaše telefony, počítače či monitory…

PLACEBO v oslavách dvacetiletého výročí od vydání své první desky pokračuje i letos. Vyprodané turné bylo na žádost fanoušků prodlouženo, tak se opět dočkají i čeští příznivci tohoto alternativně rockového spolku. 26. června se kapela ukáže v Pavilonu G na brněnském Výstavišti. Vstupenky v ceně 890 korun jsou stále v prodeji. A těšit se můžeme i na starší písně, které dlouho živě nezazněly.

„Řekněme, že zahrajeme i pár skladeb, u kterých jsem se zapřísahali, že je již nikdy hrát nebudeme. Tohle turné je ale pro nás a naše fanoušky velká šance znovu si připomenout náš raný materiál,“ slibuje předák Brian Molko.

Aleš Lochman

(Navštíveno 223krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články