Od půlnoci mohou fanoušci Foo Fighters stahovat zdarma nové EP

Rubrika:  Novinky, publikováno: 23.11.2015

Poslední měsíc probíhalo na oficiálních stránkách FOO FIGHTERS odpočítávání, které se zastavilo právě dnes. Půlnoc odhalila fanouškům překvapení v podobě nového EP Saint Cecilia.

Materiál byl nahrán v improvizovaném studiu Austinského hotelu Saint Cecilia, který je pojmenován po patronce hudby. Dave Grohl, zasažen pařížskou tragédií, ve svém otevřeném dopise vysvětluje, že by touhle nahrávkou rád vnesl aspoň trochu světla do našeho, někdy temného, světa. Aby nám připomněla, že právě hudba je život. Že naděje a uzdravení jde ruku v ruce s muzikou a to nám nikdo nevezme.

Ve zprávě Grohl také naznačil, že aktuální nahrávka bude na delší dobu zřejmě posledním vydaným materiálem. Že by tedy přišla na řadu další (a rozhodně zasloužená) pauza?

Kvůli neštěstí ve Francii Foo Fighters stopli svoje turné a EP se tak dá brát i jako revanš fanouškům, kteří se na svoje oblíbence těšili. Na oficiálních stránkách kapely můžete přispět obětem pařížského neštěstí, stáhnout si zdarma digitální podobu EP, nebo předobjednat vinyl, ke kterému můžete dostat i tričko a přívěšek, v podobě klíče od hotelu Saint Cecilia.

Demi Mortuus

(Navštíveno 265krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články