Novinky od FOO FIGHTERS se dočkáme v září

Rubrika:  Novinky, publikováno: 21.06.2017

Šeptanda ohledně nového alba FOO FIGHTERS je u konce. Novinka vyjde 15. září pod názvem Concrete And Gold! Když Dave Grohl a spol. zahráli na posledních koncertech nějaké nové písně, začalo se spekulovat o nové nahrávce. Reálných obrysů ale deska dostává až teď, když byly podrobnosti konečně oznámeny.

Deváté řadové album bude následovníkem tři roky starého kousku Sonic Highways a předloňského EP Saint Cecilia, které bylo možné stahovat zdarma (psali jsme ZDE). Kapela tak dává na frak klepům o ukončení kariéry a novou nahrávkou chce vnést novou energii do žil všem svým fanouškům.

Kapela album nahrála v hollywoodském EastWest Studios pod dohledem Grega Kurstina, který v minulosti pracoval například s Adele, Pink nebo Siou. To se zdá být kamenem úrazu, ale frontman Dave Grohl rozmetává všechny pochybnosti o popovějším ladění nové muziky. „Greg nikdy nepracoval na tvrdě rockové desce, my jsme zase nikdy nedělali s popovým producentem, ale byla to obrovská výzva! Spojily jsme náš zvukový bordel s jeho otevřenou myslí a výsledek stojí za to!“ Album bylo už uvozeno první písní Run počátkem měsíce, tak si obrázek o zvuku novinky můžete udělat sami:

Připomínáme, že Foo Fighters se 27. června představí v pražské O2 areně. Vstupenky je možné stále kupovat v cenovém rozmezí 1.790 – 2.290 Kč.

Pro úplnost uvádíme ještě tracklist alba Concrete And Gold:

1. “T-Shirt”
2. “Run”
3. “Make It Right”
4. “The Sky Is A Neighborhood”
5. “La Dee Da”
6. “Dirty Water”
7. “Arrows”
8. “Happy Ever After (Zero Hour)”
9. “Sunday Rain”
10. “The Line”
11. “Concrete and Gold”

Aleš Lochman

(Navštíveno 157krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články