Nové album Parkway Drive vyjde v květnu, další singl je tu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 14.03.2018

Nekorunovaní králové současného metalcoru, australští Parkway Drive, oznámili datum vydání očekávaného šestého alba. Nahrávka s názvem Reverence vyjde už 4. května, tedy ne celé tři roky od vydání desky IRE, na níž pánové ukázali, že umí zaujmout nejen agresivním metalcorem. “Reverence je nejosobnější a nejupřímnější nahrávkou, jakou jsme kdy stvořili. Vznikala přes bolest, obětování a přesvědčení s cílem rozšiřovat nejen muzikální stránku Parkway Drive, ale také to, jací jsme lidé,” okomentoval desku frontman Winston McCall. „Minulost neopouštíme, ale určitě nehodláme stát na jednom místě,“ dodal nedávno McCall k dotazu ohledně připravované nahrávky.

O tom, že chystané album bude opět žánrově o něco rozmanitější, vypovídá i nový singl Void s nezpochybnitelnými vlivy thrash metalu. Chytlavou skladbu spolu se skvěle natočeným videoklipem najdete níže. Pokud jste ještě neslyšeli první singl Wishing Wells, můžete to napravit ZDE.

Novou desku představí Parkway Drive na Aerodrome festivalu, který se letos koná od 28. do 30. června na letišti v Panenském Týnci. Na to, jak to vypadalo na loňském koncertu ve Foru Karlín, kde formace naplno dokázala, že v současné metalcorové scéně nemá konkurenci, se podívejte ZDE.

Jakub Poštolka, foto Milan Říský

(Navštíveno 98krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články