Nové album Guns N´ Roses? Podle Slashe jsou všichni pro

Rubrika:  Novinky, publikováno: 07.08.2018

Kytarista Slash v rozhovoru pro americké rádio Sirius XM prozradil, že reálně existuje možnost nové nahrávky legendárních Guns N´ Roses, kteří jsou aktuálně zpět ve své klasické sestavě. “Mluvili jsme o tom. Myslím, že to všichni chtějí udělat, a tak uvidíme, co se stane. Byli jsme nyní hodně zaneprázdnění cestováním po celém světě,” řekl Slash o novém albu, na které netrpělivě čekají fanoušci po celém světě. Podobně se vyjádřil i Axl Rose: “Nyní se chceme soustředit na koncertování, ale aktuálně se nám všem daří, takže nikdy nevíte, co se stane,” zní poněkud mlhavé vyjádření frontmana jedné z nejznámějších rockových kapel na světě.

Aktuální turné Not in This Lifetime, v rámci něhož se Guns N´ Roses podívali také do Prahy (report ZDE), je podle magazínu Billboard historicky čtvrtým nejdéle trvajícím turné. Lze však předpokládat, že nové hudby se od Guns N` Roses jen tak nedočkáme, jelikož sám Slash se aktuálně věnuje své sólové tvorbě – již brzy mu vyjde nová deska Living The Dream.

Zatím poslední nahrávkou Guns N´ Roses tak zůstává deska Chinese Democracy z roku 2008, jejíž nahrávání trvalo více než 10 let.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 648krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články