Guns N' Roses se vrátili do Prahy v silné sestavě a ve formě

Rubrika:  Live, publikováno: 05.07.2017

Po sedmi letech zažila Praha návrat velikánů GUNS N’ ROSES. Do naší matičky stověžaté zavítali v předvečer státního svátku a na letišti v Letňanech se odehrál svátek hudební. Masy přítomných fanoušků byly pak řádně uspokojeny více než tříhodinovým vystoupením, při kterém nechyběly žádné z veleslavných hitů. Od Used to Love Her z alba Lies přes osm pecek z právě jubilejního Appetite for Destruction a čtyřech z obou částí Use Your Illusion.

Překvapivě zazněly také čtyři skladby z Chinese Democracy, jehož nahrávání se většina současných členů kapely neúčastnila. Nechyběla ani připomínka loňského Axelova hostování v AC/DC v podobě velehitu Whole Lotta Rosie. Škoda jen, že se obdobně jako před týdnem v Německu neobjevil jako host Angus Young. To už bychom chtěli asi přespříliš.

Kapela byla v našem čarokrásném sídelním městě již od víkendu a užívala si do sytosti krás Prahy a baskytarista Duff McKagan si v neděli dokonce zahostoval na koncertě The Cult v klubu Roxy. Ve fotogalerii můžete „ochutnat“ atmosféru události včetně výborných předskakujících Biffy Clyro. Rozsáhlou reportáž z vystoupení, stejně jako další fotografie Guns N’Roses naleznete v srpnovém čísle Rock & All.

Text a foto: Michal Straka

(Navštíveno 689krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články