Návrháři představují další muzikantské boty

Rubrika:  Novinky, publikováno: 05.05.2017

Vzpomínáte na náš loňský článek o obuvi pro kytaristy? O botách, které v sobě mají zabudovaný efektový pedál? Připomenout si ho můžete tady. Nyní si módní návrháři vzpomněli i na další hudebníky – žhavou novinkou je kousek pro bubeníky. Zatím to vypadá, že postupem času vznikne speciální obutí pro celou kapelu.

Tohoto produktu se chopil Adidas ve spolupráci se společností Roland. Největší inspirací pro vznik daného modelu je kultovní Roland TR-808, jenž byl jedním z prvních programovatelných bicích automatů. Na trh byl uveden v roce 1980 a do jisté míry tak formoval vývoj hudby osmdesátých let.

Boty zmíněný automat připomínají jak svým zevnějškem, tak funkčností. Retro design se v tomto případě příjemně snoubí s možností regulace tempa a šesti předprogramovanými beaty, které mohou dát za vznik něčemu zajímavému. Tyhle sedmimílovky jasně vybízí k tomu opět probudit pouliční tvorbu oldschoolové rapové a hiphopové hudby.

To všechno se zdá býti naprosto ikonickým nápadem, jenž má však jeden háček: ačkoliv návrháři takovouto obuv vyvinuli, do výrobních linek se v dohledné době pravděpodobně nedostane. Aby Adidas produkci takového modelu uskutečnil, musel by zájem projevit nejeden bubeník. Tak možná někdy…

adidas-gallery-12

Ema Šimečková

(Navštíveno 219krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články