Muse mají venku nový singl. Album vyjde ještě letos

Rubrika:  Novinky, publikováno: 19.07.2018

Something Human – tak se jmenuje zbrusu nový singl britských rockerů Muse, který kapela ukázala ve čtvrtek 19. července. A to rovnou ve formě futuristického videoklipu s upírskou tématikou. Skladba bude součástí zatím bezejmenné desky, která podle posledních zpráv přímo od Muse vyjde během listopadu. Na videoklipu i tentokrát pánové spolupracovali s režisérem Lancem Drakem, jenž má na svědomí vizuály k dříve zveřejněným singlům Dig Down a Thought Contagion. Aktuální klip podle něj pokračuje tam, kde Muse s videoklipy ke zmiňovaným skladbám započali.

“Koncertní život ve vás může probudit bestii a tenhle song a video je o tom, jak tu šelmu zkrotit a také o touze vrátit se zpět ke své lidské stránce,” říká o nové skladbě frontman Matt Bellamy, který nezastírá, že videoklip byl tak trochu inspirován upírským seriálem Teen Wolf.

Skladbu Matt Bellamy napsal na akustickou kytaru a její feeling velmi sedí ke zmiňovanému klipu. Jde o vůbec první věc, kterou Bellamy složil po skončení světového Drones tour, v rámci něhož se Muse ukázali i v pražské O2 Areně.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 176krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články