Americká senzace PVRIS míří poprvé do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 16.05.2017

Česká republika se dočkala. 7. listopadu se v Lucerna Music Baru ve své české premiéře představí trio PVRIS, které patří mezi nejzajímavější mladé formace současnosti. A to bez přehánění.

PVRIS, kteří původně plánovali hrát metalcore, se prezentují originálním a elektronikou nasáklým pop-rockem, jenž zaujal už na debutu White Noise z roku 2014. Kapela, v jejímž čele stojí zpěvačka Lyndsey Gunnulfsen, se svou prvotinou solidně zabodovala nejen v USA, ale i v Evropě, a to zejména hity My House nebo Fire. V britském prodejním žebříčku se deska umístila na 55. místě a v americké hitparádě Billboard se vyšplhala na velmi slušnou 88. příčku. Loni se úspěšný debut dočkal reedice, což jen potvrdilo, že z PVRIS rostou hvězdy. Na letošní rok si formace naplánovala vydání očekávané druhé desky, jež pod názvem All We Know of Heaven, All We Need of Hell vyjde 4. srpna.

Aktuálně PVRIS bodují s prvním singlem Heaven a chystají se na velké americké turné, na němž budou předskakovat věhlasným MUSE a THIRTY SECONDS TO MARS.

Vstupenky na pražský koncert, který pořádá agentura D Smack U, budou od pátku 19. května v předprodeji za 390 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 490 Kč. Kromě toho si mohou zájemci připlatit za exkluzivní VIP balíčky, v rámci kterých se mohou těšit na setkání s kapelou či exkluzivní trička.

Jakub Poštolka

 

 

 

(Navštíveno 136krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články