Monkey Business oslaví narozeniny show ve Žlutých lázních

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 27.03.2017

Ještě osm koncertů po českých, moravských a slovenských městech má v plánu od března do května skupina Monkey Business v rámci tour „Už jsi zaplatil daň z práva na život?“. Jarní část klubového turné vyvrcholí 25. května narozeninovým koncertem v pražských Žlutých lázních, který ponese název „Kavárna De Luxe“.

„Do jarní části turné jsme vstoupili s novou laserovou show, novými zářivými kostýmy, novými aranžemi skladeb i s novými myšlenkami,“ říká baskytarista skupiny Monkey Business Pavel Mrázek. Tradičním narozeninovým koncertem ve Žlutých lázních na břehu Vltavy nedaleko centra metropole oslaví kapela spolu se svými fanoušky již sedmnácté narozeniny.

„Nejít na koncert skupiny Monkey Business je životní chyba, která by se mohla každému vymstít. I když už se všichni těšíme na to, že za rok budou Monkey Business plnoletí a dostanou řidičák, i sedmnáctka má svoje kouzlo – já jsem například v sedmnácti letech přišel o panictví,“ směje se zpěvák Matěj Ruppert. K narozeninám přijde kapele popřát také skupina Lake Malawi, která vystoupí jako předkapela.

Do sedmnácté sezony vstoupila skupina Monkey Business nejen s pokračováním úspěšného turné a novinkami na svých koncertech – od ledna 2017 se novou členkou kapely stala zpěvačka Tereza Černochová, která po šestnácti letech nahradila zpěvačku Tonyu Graves. „Stát se součástí Monkey Business je splněným snem! Velmi si toho vážím, a tak je i logické, že své sólové aktivity budu nyní utlumovat a chci se o to více věnovat kapele,“ říká Tereza Černochová.

 MONKEY BUSINESS – jarní část tour
„Už jsi zaplatil daň z práva na život?“

30.03. Olomouc
31.03. Bratislava (SK)
01.04. Jihlava
07.04. Frýdek Místek
08.04. Martin (SK)
14.04. Ústí nad Labem
15.04. Pec pod Sněžkou
05.05. Říčany
25.05. Praha – Žluté lázně

Monkey_Business_636

Redakce

(Navštíveno 147krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články