Klokani The Amity Affliction představují singly a videoklipy protkané smrtí

Rubrika:  Novinky, publikováno: 20.05.2016

Australská čtveřice THE AMITY AFFLICTION přispěchala s novým singlem I Bring The Weather With Me, ke kterému opatřila řádně funerální videoklip. Metalcore/post HC hvězdička se českému posluchačstvu představila už dvakrát. O její vystoupení v rámci putovního festivalu Impericon Never Say Die! Tour loni v listopadu jsme referovali ZDE.

Po mocném cestování po rodné zemi, USA i Evropě se kapela zavřela do melbournského studia Holes Corner, aby vyplodila desku pojmenovanou This Could Be Heartbreak. Ta vyjde 12. srpna pod hlavičkou labelu Roadrunner Records a producentské taktovky se opět ujal Will Putney. Ostřílený studiový pomocník mimo jiné pomohl na svět deskám THY ART IS A MURDER, NORTHLANE, UPON UP A BURNING BODY, MISS MAY I, STRAY FROM THE PATH a s The Amity Affliction spolupracoval už na minulém albu Let The Ocean Take Me.

Kapela navazuje v červenci na svůj poslední videoklip překvapivým obrazovým pokračováním, a to k písní se stejnojmenným názvem jako chystané album This Could Be Heartbreak. Zpěvákova stěžejní role vygraduje  nečekaným rozuzlením.

Seznam písní na novince:
1. I Bring The Weather With Me
2. This Could B Heartbreak
3. Nightmare
4. Tearing Me Apart
5. O.M.G.I.M.Y.
6. All Fucked Up
7. Fight My Regret
8. Some Friends
9. Wishbone
10. Note To Self
11. Blood In My Mouth

Petr Urban

(Navštíveno 222krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články