Jello Biafra a Napalm Death proti Trumpovi

Rubrika:  Novinky, publikováno: 19.05.2016

Grindcoroví matadoři Napalm Death už přes dvacet let zařazují do svých koncertních setlistů slavnou protirasistickou skladbu Nazi Punks Fuck Off vypůjčenou z repertoáru slovutných Dead Kennedys. S blížícími se volbami amerického prezidenta došlo na její drobnou úpravu.

Během nedávného vystoupení Napalm Death v San Francisku se ke kapele připojil samotný Jello Biafra, někdejší frontman Dead Kennedys. O sedmapadesátiletém punkerovi je známo, že nemá příliš v lásce republikány, a tak si tentokrát smlsnul na prezidentském kandidátovi Donaldu Trumpovi. „Zkurvený rasista zůstane pořád zkurveným rasistou,“ řekl Biafra ve své proslovu o americkém politikovi a obchodním magnátovi, načež spolu s Napalm Death spustili vražedně rychlou verzi kultovní písně s vtipně pozměněným názvem Nazi Trumps Fuck Off.

Biafra se s grindcorovými průkopníky objevil na společném pódiu už loni během jejich vystoupení v Oaklandu. V minulosti rovněž hostoval na jejich desce The Code Is Red… Long Live The Code z roku 2005.

Petr Adamík

(Navštíveno 289krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články