Evanescence na novém albu chystají návrat do minulosti

Rubrika:  Novinky, publikováno: 13.05.2017

Spekulacím ohledně nové nahrávky EVANESCENCE je konec. Kdo ovšem čekal nálož nových písní, bude nejspíš zklamaný. Album Synthesis, jež má vyjít během letošního podzimu, bude totiž obsahovat orchestrální a elektronické pojetí známých hitů.

Novinku prostřednictvím Facebooku sdělila příznivcům zpěvačka Amy Lee. „Tohle album bude o orchestru a elektronice. Zbavíme naše písně zkreslených kytar a rockových bicích, které nahradíme orchestrálním pojetím a syntetickým světem beatů a zvuků,“ prozradila Lee, podle níž se ale nebude jednat o remixy. Spíše půjde o zcela nové zpracování již známých skladeb. „Je to syntéza, kombinace, kontrast, synergie mezi organickým a syntetickým, mezi minulostí a budoucností,“ vysvětlila zpěvačka název chystaného alba.

Kdy přesně Synthesis vyjde, zatím není známé. Na nové album, které bude obsahovat i dvě zbrusu nové písně, by mělo navazovat i velkolepé turné, na nějž Evanescence hodlají vyrazit s kompletním orchestrem.

V současné chvíli už se gothic-rocková formace, jež se v roce 2015 vrátila po několikaleté pauze, začíná pomalu chystat na nadcházející evropské turné. V jeho rámci zavítá začátkem července i do České republiky, konkrétně na festival Rock For People.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 160krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články