Dobří holubi se vracejí - Good Charlotte zahrají ve Foru Karlín

Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.01.2017

Fanoušci pop-punku budou mít letos v České republice žně. Kromě toho, že se v Praze již 6. února ukáží kanadští SUM 41, dorazí do hlavního města také GOOD CHARLOTTE. Tedy další kapela, která především v první dekádě 21. století patřila k tahounům žánru.

Nenechte se ale mýlit, 16. června se ve Foru Karlín nebude pouze nostalgicky vzpomínat na doby minulé. Good Charlotte totiž do Prahy přivezou desku Youth Authority, s níž se loni po delší pauze vrátili na scénu. A nutno uznat, že se jednalo o velmi povedený návrat.  Šestá nahrávka, na níž si Good Charlotte přizvali Kellina Quinna ze SLEEPING WITH SIRENS a také Simona Neila z BIFFY CLYRO, se v Austrálii vyšplhala až na čelo prodejního žebříčku a solidně si vedla i v americkém žebříčku Billboard 200, kde se nejvýše umístila na 23. místě.

Kapela, v jejímž čele stojí dvojčata Joel a Benji Maddenovi, v České republice vystupovala už třikrát. Poprvé se zde Good Charlotte představili v roce 2008, podruhé je mohli tuzemští fanoušci vidět jako předkapelu zpěvačky PINK v roce 2010 a zatím naposledy u nás vystupovali v rámci Open Air Festivalu jen o rok později.

Vstupenky na koncert, který pořádá agentura Conspiracy Concerts, budou v prodeji od 27. ledna a seženete je na portálu Ticketportal.

gc

Jakub Poštolka

(Navštíveno 356krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články