Mačeta kosí se Slayer

Rubrika:  Novinky, publikováno: 29.08.2015

Vydání jedenáctého alba kultovních SLAYER se blíží. Již 11. září (náhoda?) se na svět dostane deska s pořadovým číslem jedenáct, jež ponese názer Repentless.
Očekávaní jsou logicky veliká, jelikož se bude jednat o první album bez kytaristy Jeffa Hannemana, který zemřel v roce 2013.

CNbmp5pW8AA7o7Z

Hudebním světem se nyní prohnala novinka, že se v připravovaném videoklipu objeví drsňák Danny Trejo. Tedy herec, kterého většina filmových fajnšmekrů zná jako představitele záporných rolí. Pokud potřebujete osvěžit pamět, kde jste tohoto charismatického a zjizveného chlápka viděli, dáme vám malou nápovědu.
Trejo se předtím, než ho režisér Robert Rodriguez obsadil do béčkové série Machete, objevil například ve snímcích Desperado, Con Air, xXx nebo Spy Kids. Seriáloví fanoušci jistě vzpomenou na jeho roli v hitu Breaking Bad…

Novinku Repentelss tentokrát neprodukoval Rick Rubin, ale Terry Date, jenž v minulosti pracoval například s DEFTONES či SOUNDGARDEN. K jaké písni připravované video bude, kapela zatím nezveřejnila. Níže si tak alespoň můžete poslechnout titulní singl, který Slayer věnovali svému zesnulému spoluhráči.

Jakub Poštolka

trailer z natáčení videoklipu aneb jak se vězni utrhli ze řetězu: klikni sem.

 

 

(Navštíveno 503krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články