Chladnokrevní ALT-J lákají na nové album klipem s Iggy Popem

Rubrika:  Novinky, publikováno: 09.05.2017

Britští indie-rockeři ALT-J představují nové video ke skladbě In Cold Blood jako lákadlo na svou třetí dlouhohrající desku, která pod názvem Relaxer vyjde 2. června. Album je podporováno už podruhé, když před časem kapela zveřejnila singl a klip ke skladbě 3WW (informovali jsme ZDE)

Nové video má na svědomí dánský fotograf a režisér Casper Balslev, který je znám svou spoluprací s RSA Films (společnost Ridleyho a Tonyho Scottových) a Black Dog. Tento talentovaný filmař pro klip převedl běžný život divoce žijící myši, který zase tak běžným není, jak se sami přesvědčíte. Jako vypravěče příběhu si zvolil persónu dostatečně kultovní – samotného Iggyho Popa.

Sama kapela ke spolupráci s režisérem říká: „Rádi pracujeme se skvělými filmaři, protože když jim dáme úplnou volnost k přepracování našich skladeb do filmové podoby, vždy z toho vznikne něco velkolepého. A to je přesně případ písně In Cold Blood, kdy sledujeme osudy jedné malé myšky. No, doufáme, že se vám bude líbit.“

ALT-J jsou v současnosti jednou z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších ostrovních kapel, sklízejí úspěchy snad na každém rohu. Držitelé Mercury Prize a nominovaní na Grammy či Brit Awards, vyrážejí v létě na turné, které má novinkovou nahrávku představit publiku. V jeho rámci kapela vystoupí i na ostravském Colours of Ostrava 19. července či na slovenské Pohodě 8. července.

Aleš Lochman

(Navštíveno 88krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články