Blíží se spolupráce Tonyho Iommiho a Roba Halforda?

Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.03.2018

Kooperace, na kterou se čeká už věky. I tak by se dala označit spolupráce Roba Halforda z Judas Priest a Tonyho Iommiho z Black Sabbath. Ačkoli už oba o možném spojení v minulosti několikrát promluvili, zatím k němu nikdy nedošlo. Nyní to ale vypadá, že by se to snad brzy mohlo změnit. Tedy, pokud to náročné programy metalových ikon dovolí.

“Až k tomu bude čas, bylo by fajn společně napsat jednu nebo dvě skladby, nebo cokoli jiného. Bylo by to fajn. Je super pracovat s lidmi, které respektujete,” řekl Iommi pro metalový magazín Metal Hammer. Kytarista legendárních Black Sabbath, kteří se nedávno definitivně rozloučili se svojí dlouhou kariérou, totiž neskrývá to, že by chtěl i nadále pracovat na nové hudbě. Poslední dobou se věnoval převážně jiným aktivitám – konkrétně cestování se svou manželkou a stěhování do nového domu.

Na druhou stranu, Rob Halford si aktuálně příliš volna neužije, jelikož se svými Judas Priest propaguje poslední desku Firepower. Koncertní aktivity má kapela naplánované až do srpna. Vzhledem k tomu, že si Halford vždy rád od své domovské kapely na nějaký čas odpočine, by spolupráce dvou ikon světové metalové scény opravdu mohla vzniknout. My jsme určitě pro!

Jakub Poštolka

(Navštíveno 226krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články