Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.02.2015

Standardní kvalita od kytarového maestra, na jehož hře nepoznáte, že má na krku už sedm křížků. Studiové album nevydal pět let, zato několik živých zvukem i obrazem. Všechna jsou si trochu podobná, ale přesto mají osobitost a kouzlo daného okamžiku.
Podzimní DVD Live In Tokyo nahrála stejná sestava, basistka Rhonda Smith, bubeník Jonathan Joseph a kytarista Nicolas Meier, repertoár je podobný, tady je navíc zpěvák Jimmy Hall, a tak převažují zpívané věci včetně úpravy Hendrixovy Little Wing.
Ze čtrnácti živých titulů z loňského srpna potěší všechny: bluesová klasika Muddy Waterse Rollin And Tumblin , vlastní Where Were You a Hammerhead, kongeniální transformace závěru Seržanta A Day In The http://phentermine375mgcapsule.com/get-phentermine-over-the-counter/ Life, byť ji Beck hraje dlouhé roky, už párkrát vyšla a získala Grammy, nebo Morning Dew z nepřekonatelného Truth (1968).
Hall není jako mladý Rod Stewart, na foukací harmoniku ale umí (Going Down).   Znaménko plus v názvu si vysvětluji přidanou dvojicí studiových nahrávek, nejspíš předzvěst blížící se, zase trochu jiné novinky. V divočině Tribal zpívá Ruth Lorenzo, v zamlženější My Tiled White Floor zas Veronica Bellino.

Petr Nožička

(Navštíveno 219krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články