Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.02.2015

Hustá party řachanda plná nekorektního „humoru“ (morbidně obezní milenky, potraty, transky, močící praktiky…), ale taky nejspíš pěkně vypečený kalkul. Spojení Tilla Lindemanna a Petera Tägtgrena přitahuje pozornost a oba už nějaký lukrativní podnět pro další vývoj svých kariér potřebovali.
Rammstein to podle všeho mají kreativně za sebou a i když časem ještě nejspíš něco natočí, půjde už nanejvýš o snahu vymlátit ještě pár zlatých vajíček z pošlé slípky. Tägtgren si jede s Hypocrisy to své jisté na pomezí undergroundu a s komerčáckým alter egem Pain natočil nejlepší věci hned potom, co projekt napodruhé naplno rozjel (tedy už dávno). Výhodou desky Skills In Pills je, že na světě je nová zápletka, a přitom mohou oba dělat dál prakticky to samé. Zní to zkrátka jako trochu kytarovější Pain s estetikou Rammstein.
Texty jsou přímočaře provokativní, Tillův zpěv má i v angličtině nezaměnitelné frázování a výraz, songy jsou triviálně banální a přitom chytlavě zábavné.
I když jde o produkci dosti plytkou, neshazujme to, jen skuteční machři podobné zboží dokážou „vyrobit“ s takovou lehkostí, švihem a navíc s na dálku rozeznatelným puncem osobitosti.

Michal Husák

http://www.youtube.com/watch?v=-IeUhKa8ViI OTC Viagra – Sildenfail Citrate Tabs without Prescription.

Co vy? Je pro vás Lindemannův projekt zajímavý? Nebo si myslíte, že je to úplný blábol?

(Navštíveno 244krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články