FOTO: Bryan Adams v Praze zahrál novinky i profláklé hity

Rubrika:  Live, publikováno: 06.10.2016

Zpěvák a kytarista BRYAN ADAMS 5. října na koncertu v pražské O2 areně nabídl nové písně z alba Get Up! i profláklé hity z 80. a 90. let, zejména z alba Reckless z roku 1984, které se dostalo do čela žebříčků v Kanadě i Spojených státech.

Přestože v tuzemsku vystupuje opakovaně, koncert navštívilo 11.000 fanoušků všech generací.

Koncert zahájil skladbou Do What Ya Gotta Do z aktuální desky, na které většinu písní napsal i tentokrát s dlouholetým spolupracovníkem Jimem Vallancem, který stál u zrodu většiny jeho hitů.¨

Hudbu doprovázelo jen minimum světelných efektů. Scéně vévodila velká projekční plocha, na kterou za zády Adamse a doprovodné čtyřčlenné kapely téměř celý koncert promítali černobílé videoklipy a dění na jevišti. Na barevnou projekci došlo až v závěru vystoupení.

Adams i jeho doprovodní muzikanti oblečení do  tmavých sak umocnili retro dojem ze scény, která místy působila jako černobílá televize.

Rocker známý rockovými písněmi i trochu utahanými baladami zazpíval tři desítky písní. Během přídavku rozezněl rock’n’roll C’mon Everybody od EDDIEHO COCHRANA a hit All Shook Up známý z podání ELVISE PRESLEYHO.

Foto: Michal Straka, text: Roman Jireš

(Navštíveno 170krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články