Filmová verze alba American Idiot od Green Day je na spadnutí

Rubrika:  Novinky, publikováno: 07.10.2016

Během posledních týdnů se o GREEN DAY mluví hlavně v souvislosti s vydáním alba Revolution Radio. O to překvapivější je zpráva, že filmové zpracování kultovního alba American Idiot snad konečně začíná dostávat konkrétní obrysy.

Jak prozradil frontman Billie Joe Armstrong britskému magazínu NME, celý projekt má na starosti HBO a Armstrong si ve snímku rovnou zahraje hlavní roli a ztvární tak posluchačům notoricky známou postavu St. Jimmy. „Od HBO jsme dostali zelenou. Scénář se v současnosti ještě upravuje, takže si nejsem jistý, kdy přesně se začne natáčet, ale vše je v tuto chvíli připraveno,“ nechal se slyšet punkrockový zpěvák.

O filmové adaptaci desky American Idiot se mluvilo již od roku 2010, kdy se na Broadway představil stejnojmenný a velmi úspěšný muzikál, kde St. Jimmyho hrál taktéž samotný Armstrong. Prvotní zprávy o tom, že by měl film produkovat Tom Hanks, se ovšem nepotvrdily a celý projekt byl oficiálně potvrzen až v roce 2013.

Pro Armstonga to rozhodně nebude jeho první filmová zkušenost. Svou první hlavní roli si však odbyl teprve nedávno, a to ve snímku Ordinary World, který se do distribuce dostane již velmi brzy – více jsme psali ZDE.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 179krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články