Znovuzrození As I Lay Dying zahrají v Praze

Rubrika:  Novinky, publikováno: 31.07.2018

Jedna z nejznámějších amerických metalcorových kapel je definitivně zpět. Poté, co frontman Tim Lambesis opustil brány vězení, kde seděl za to, že si objednal vraždu své ženy, As I Lay Dying nedávno vypustili do světa comebackový singl My Own Grave a nyní ohlásili evropské turné, v rámci něhož se podívají i do Prahy. Ve smíchovském Futuru vystoupí vlivná kapela 10. prosince. Vstupenky na jeden z nejvíce kontroverzních koncertů letošního roku budou v prodeji již od 1. srpna.

Lambesis se do problémů dostal v roce 2013, kdy ho policie zatkla poté, co si u detektiva v utajení za 1000 dolarů objednal vraždu své manželky, s níž měl dlouhodobé neshody. V roce 2014 byl odsouzen k šesti letům odnětí svobody, ale již loni byl předčasně propuštěn. Dlouhé ticho kapela prolomila letos v červnu právě již zmiňovaným singlem My Own Grave.

As I Lay Dying nedávno odehráli v domovském San Diegu první koncert po velkém návratu v klasické sestavě. Jak to na jejich první show od roku 2013 vypadalo, můžete vidět níže.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 138krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články