U2 chystají na příští rok velké věci

Rubrika:  Novinky, publikováno: 28.12.2016

U2 ve videu na svém facebookovém profilu prostřednictvím Bona popřáli krásné svátky. Zpěvák však imo jiné však zmínil, co skupinu čeká v příštím roce.

Chystá se prý vydání očekávané desky Songs of Experiencepokračování desky Songs of Innocence z roku 2014 (ta byla mimochodem nominována na Grammy). V dřívějších rozhovorech se o nové desce mluvilo několikrát. Zatím víme, že mají připraveno kolem 50 skladeb, a že co se týče textů, bude album silnější než War (1983). Potvrzena je také druhá polovina Innocence + Experience Tour.

Blíží se však i třicáté výročí vydání alba The Joshua Tree (1987), jejich nejslavnějšího alba. A v rámci oslav prý mají připravené „velmi speciální show“. Co si pod tím máme představit, to už Bono neprozrazuje. 

Server Billboard ale informoval o tom, že irská skupina chystá v rámci oslav výročí stadionové turné. Podle zdrojů. na které server odkazuje, je v plánu turné po Evropě a po USA, jenž by mělo začít někdy koncem jara. U2 by v rámci koncertní šňůry měli vystoupit na festivalu Bonnaroo, který se bude konat od 8. do 11. června v New Jersey.

Bořek Nachtmann, Jakub Poštolka

(Navštíveno 262krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články