Surgical Meth Machine: nový level šílenství Ala Jourgensena

Rubrika:  Novinky, publikováno: 20.04.2016

Provokatér Al Jourgensen se znovu hlásí o slovo. 15. dubna totiž vyšlo u labelu Nuclear Blast eponymní debutové album jeho nového projektu Surgical Meth Machine. Jste zvědaví, jestli zní jako Ministry? Ano i ne. Přesnější by však bylo říct – zní jako Al Jourgensen.

Nezaměnitelný zvuk Ministry se samozřejmě ke slovu dostane, a někdy docela důrazně. To však nejspíš nikomu vadit nebude a navíc se sedmapadesátiletý Al nezasekl v nějakém omezeném konceptu. V mnoha aspektech je jeho nové dítko na poslech extrémnější a komplikovanější než kdy dřív. Sám autor uznává logickou podobu se soundem své domovské kapely, ale vysvětluje, že se ho pokusil dostat na jiný level a přitom pořádně šlápnul na plyn. S čímž se rozhodně dá souhlasit.

Al však nespekuloval a novinka má v sobě i několik popových prvků, které se však v jeho podání mění spíš na „popové“. Naznačuje tím jasně, že už dávno neřeší, jestli tvoří industriální peklo, nebo popinu. Prostě hraje a hlásí se ke všemu, co za uplynulých pětatřicet let udělal. A pokud dorazíte domů vyčerpaní a vytočení z každodenních lapálií, které na vás dnešní psychotický svět chystá, pak vězte, že Surgical Meth Machine je tím pravým výplachem, který vás sežvýká a protřepe tak, že pro vás každý budoucí otřes bude maličkost.

Demi Mortuus

(Navštíveno 204krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články