Radio Dead aneb rádio z druhého břehu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 06.04.2016

Taky byste přehnaně familiérním moderátorům některých stanic nejraději zakroutili krkem? Možná pro vás máme příjemnější alternativu. Tou je pietní RADIO DEAD. Jak už napovídá název sám, dočkáte se zde pouze songů již mrtvých hudebníků.

Otcem myšlenky je Steve Penk, jehož tuzemského jmenovce mu pro někoho možná překvapivě ještě doporučit nemůžeme. Ten objasňuje, že jeho dítko je vlastně radostnou rozhlasovou stanicí, která oslavuje nesmírné množství skvělých umělců, kteří už dávno nejsou mezi námi.

Samotný nápad Steve dostal na začátku tohoto roku. Všichni máme v nepříjemně živé paměti, kterak smrtka kosila jednoho hudebního velikána za druhým. Penka dožrala tradiční rádia, která se rychle a na pár dní chopila hitů toho kterého umělce, aby ho za deset minut zase vystřídal Justin Bieber.

radiodead

Šéf rádia si je vědom, že jméno jeho stanice je kontroverzní a netradiční. Sám však má averzi na uměle usměvavé tváře a hlasy většiny dnešních médií, které srovnává se zaměstnanci Disneylandu. Název tak zkrátka vystihuje přesně to, čím Radio Dead je. Je ochotné vás přepravit na druhý břeh a vzít vás do kola spolu s nebožtíky.

Demi Mortuus

(Navštíveno 200krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články