První křest ROCK HISTORY v Neoluxoru

Rubrika:  Novinky, publikováno: 01.08.2017

Jaromír Tůma je pojem, a tak je po jeho „miminku“ hlad. Čtenáři si jej nemohou vynachválit. První rockový magazín ROCK HISTORY je projektem, jehož autorem je dvojice Josef Kočí & Richard Aška, kteří jsou také majiteli vydavatelství ROCK & ALL a stejnojmenného časopisu. Nestora české hudební publicistiky pověřili vedením právě oni. Působivou grafickou úpravu má na svědomí Michal Husák.

V prostorách Neoluxoru na Václavském náměstí proběhlo první autorské čtení. A přestože se během prázdnin z pochopitelných důvodů podobné akce nekonají, dopřáli jsme si komorní slezinu spojenou s křestem aktuálního čísla (postihujícího významné události roku 1975) právě tohoto období. Další vydání na podzim pokropíme lahodným vínem společnosti Mělnické Vinařství Vondrák tamtéž, ale za podstatně hojnější účasti. Dorazíte také? Navezeme více lahví a pozveme pár siláků, o které se budou moci rozjaření hosté cestou domů opřít. Pokud jde o hudební program, také příště vystoupí se svými písničkami Marek Holý z takzvané Mělnické mafie, kam – stejně tak jako známé firmy Tůma & Vondrák – patří. Už teď je vám asi jasné, že budete v dobré společnosti. Přesné datum dalšího setkání uvedeme v obou časopisech a na webu.

V září se pak můžete těšit v Rock & All na novou rubriku pod jménem Pamětní Playlist Jaromíra Tůmy. Takže jak se říká v televizi: zůstaňte s námi!

 

(Navštíveno 502krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články

  • Mandy

    Super. Jaromír Tuma, osobnosť obrovského formátu.Čítal som od neho všetko.