Poslední Fekal Party: Nebudeme to rozmazávat!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.08.2018

Jubilejní dvacátý ročník grindcorové sešlosti Fekal Party byl dle pořadatelů zároveň ročníkem posledním. Tento fakt byl vedle poblázněného počasí asi tak jediným kazem na kráse pro všechny přítomné. V poslední srpnovou sobotu se v Modré Vopici představilo klasicky patnáct kapel, včetně švédských The Arson Project, finských Feastem, holandských Inhume a Teethgrinder, tuzemských Perfecitizen, francouzských Inhumate a Chiens, ruských Perulent Jacuzzi a dalších. Symbolickým headlinerem této poslední Fekal Party byli místní Ahumado Granujo, kteří byli s festivalem hlavně ze začátku velmi propojeni a jejichž jméno se za ta léta v programu objevovalo nejčastěji. Hrálo se na dvou pódiích, do „večerky“ na pódiu venku a po 22. hodině se poslední tři kapely předvedly uvnitř klubu na „Indulona Jones stage“ dle daného „rozpissu“.

V letošním super tropickém létě právě sobotní teplotní skok termometru ze dne na den zapříčinil, že vedle obligátních „Mísa, zvon, role toaleťáku“ tentokrát přibylo i „teplé spodní prádlo.“

S mottem tohoto ročníku: „Nebudem to rozmazávat!“ pořadatelé symbolicky pověsili své prkénko na hřebík a šli se konečně pořádně vydrhnout. A v přiložené fotogalerii se tak můžete naposledy pokochat atmosférou události.

Foto: Andrea Klinkerová, text: Michal Straka

(Navštíveno 764krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články