Pohádka o tom, kterak Shane MacGowan k novým zubům přišel

Rubrika:  Novinky, publikováno: 25.11.2015

Živoucí legendu Shanea MacGowana, frontmana kultovních punkerů THE POGUES, si těžko někdo umí představit se zářivým úsměvem. Odedávna byla jeho ceněná ústa noční můrou všech dentistů. Tomu je však konec a o celém zázraku bude vyprávět dokument Shane MacGowan: A Wreck Reborn, který příští měsíc odvysílá stanice Sky Arts.

O čem tahle novodobá pohádka bude? Bylo nebylo, po dekádách vyplněných chlastem, cigaretkou a fetem přišel v roce 2009 Shane o poslední dva zuby. Nafasoval tak oblíbené klapací tesáky na míru, leč i ty za chvíli letěly do koše, neboť měl mistr pocit, že v nich vypadá jako „Dickova hlava“ (zdatný angličtinář si jistě domyslí).

Ale znáte to. Kam čert nemůže (čert v pohádce chybět nesmí), nastrčí bábu. Zpěvákova přítelkyně Victoria si totiž v minulém roce nechala opravit svůj vlastní chrup a vzápětí dohodila milému svého šikovného zubaře. Minulý týden tak Shane dostal zbrusu nové implantáty, včetně jednoho zlatého kousku.

Dokument bude obsahovat autentické záběry z operace, dokáže tedy dozajista rozzářit všechny sváteční obrazovky. Část zisku z tiskem použitých fotek z procedury pak putuje charitativní organizaci Focus Ireland, aby podpořila bezdomovce. Jako každá správná pohádka má tedy i tahle šťastný konec.

Demi Mortuus

 

(Navštíveno 3 561krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články