Norská víla Aurora se představí poprvé v Praze

Rubrika:  Novinky, publikováno: 25.07.2018

Aurora je norské zjevení, které uchvátilo hudební svět svou čistotou, upřímností a krásným hlasem. Do Prahy přijede vůbec poprvé. Stane se tak poté, co nadchla publikum na letošním ročníku Colours Of Ostrava (reportáž ZDE). Její pražská premiéra proběhne 17. ledna v Roxy. Vstupenky budou za cenu 695 Kč v prodeji již od 26. července.

V Bergenu usazená zpěvačka, písničkářka a válečnice se neustále posouvá kupředu a své chystané druhé album komentuje následovně: „Teprve teď chápu sebe sama lépe než kdy dřív a konečně vím, co chci sdělit ostatním. Nová deska bude o všech našich podobách lidství. Bude o tom, jak ubližujeme ostatním i o tom, jak je milujeme, o našich krásách i špatnostech.“ První desku nazvanou All My Demons Greeting Me as a Friend vydala Aurora ve svých devatenácti letech.

Její skladby krouží kolem osobních i politických témat, přes rozchody a smrt, po feminismus i životní prostředí. Aurora pokládá otázky a snaží se na ně hledat odpovědi: „Svět se stal chaotickým místem k životu, což není jenom špatné. Takhle chaos můžeme ochutnat a pochopit jej pro naše vlastní dobro.“

Redakce

(Navštíveno 94krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články