Nick Mason se konečně vrací do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 07.06.2022

Zakládající člen Pink Floyd Nick Mason a jeho Saucerful of Secrets se vrací do Prahy 12. června, tedy již tuto neděli. Vzhledem k technice a vybavení, které si přivezou, zvolili pořadatelé tentokrát další osvědčené místo – Forum Karlín. Kapela si pro nadcházející, covidem odsunuté turné připravila i nový program, jehož páteří budou nadále rané písně Pink Floyd.

Nick Mason’s Saucerful of Secrets je britská rocková formace, kterou v roce 2018 založili bubeník Pink Floyd Nick Mason a kytarista Lee Harris. Na repertoáru mají písně Pink Floyd z let 1967-1973. Mason o vzniku projektu říká, že si chtěli připomenout období a atmosféru doprovázející první alba a koncerty této legendární kapely. Oba hudebníky doplňují ještě kytarista Gary Kemp ze skupiny Spandau Ballet, baskytarista Guy Pratt, který s Pink Floyd spolupracoval dlouhodobě, a klávesista Dom Beken.

Forum Karlín se pro diváky otevře v 18:30. Koncert začne přesně ve 20:00 a má dvě části, oddělené dvacetiminutovou přestávkou. Plánovaný konec koncertu je ve 22:30. Vstupenky jsou v obvyklých předprodejích, na místě bude pokladna otevřena od 18 hodin.

nick-mason-saucerful-of-secrets-2022-tour

Michal Straka

 

(Navštíveno 243krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články