Nehraj si Glennem Danzigem! Jinak dostaneš kravatu!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.12.2015

Na koncertech skupiny Danzig platí striktní zákaz fotografování osoby frontmana a vůbec celé show. O vážnosti tohoto nařízení se přesvědčil jeden rádoby fanoušek, který se rozhodl pořídit si selfie se zpěvákem. Zkusil to a dostal od Glenna kravatu.

Proč si někdo může myslet, že tenhle démon bude mít pro jeho seberealizaci pochopení?

Proč si někdo může myslet, že tenhle démon bude mít pro jeho seberealizaci pochopení?

Americký hudebník Glenn Danzig, který byl kdysi frontmanem populárních Misfits, nemá rád, stejně jako netopýr, blesky. Na svých koncertech fotografování zcela zakazuje. Jistý Navid Farsi se rozhodl tento zákaz ignorovat. Zpočátku se rozhodl fotit svým mobilem během koncertu. Glenn mu ho po několika sekundách vytrhl z ruky a zabavil. Farsi, posilněn adrenalinem a nejspíš i malou dávkou alkoholu, se po koncertě rozhodl získat svůj telefon získat zpět. Zároveň ho nenapadlo nic chytřejšího, než se s Glennem pokusit udělat selfie.

Farsi rozhodně nepatří mezi nováčky v hraní si s ohněm. Je to tzv. wannabe celebrita, která touží po pozornosti a slávě. V minulosti měl konfrontaci s leaderem Maroon 5 Adamem Levinem, když na něj vysypal pytlík cukru. Při dalším incidentu hodil kámen na tvrďáka Dwaynea Johnsona. Místo toho, aby byl rád, že ho Dwayne nezkopal do kulaté krychle, si tentokrát vytyčil za cíl vtěleného pekelníka samotného – Glenna Danziga. Hošánek ovšem trochu pozapomněl, že Glenn není žádné ořezávátko. Co řekne, tak platí.
S Narsim se nepáral a dal mu kravatu. Nějaká selfíčka jsou “Hulk HoGlennovi” naprosto ukradená. Navíc Farsi se musí cítit dost zahanbeně, že mu dal na frak šedesátiletý děda.

Pokud mu po té nakládačce zůstalo alespoň krapet rozumu, pro příště si asi rozmyslí, skrze koho zažít svých usmrkaných patnáct minut slávy. Pokud ne, přejeme mu brzkou rekonvalescenci a pevné kosti.

http://www.youtube.com/watch?v=VtkfdlcLPK4

Ondřej Platzer

(Navštíveno 324krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články