Na Masters of Rock se střílelo. Cizinec skončil v policejní cele

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 14.07.2017

Festival Masters of Rock, který letos do areálu ve Vizovicích na Zlínsku láká fanoušky na taková jména jako jsou SABATON, KREATOR, EPICA  nebo PAIN, je v plném proudu. Festivalová přehlídka, která patří mezi největší v České republice, ovšem už od čtvrtečního dne zaměstnává také policii. Zřejmě nejvážnější případ řeší zlínští policisté od pátečního rána, kdy u hlavního vchodu do festivalového areálu cizinec vytáhl zbraň, z níž poté vystřelil. Celý incident se naštěstí obešel bez zranění.

„Střelba se ozvala před hlavním vchodem do areálu. Nikdo nebyl zraněn. Střílející muž skončil v rukou policistů a následně v policejní cele k vystřízlivění. Případ nyní šetří kriminalisté,“ uvedla pro server Novinky.cz policejní mluvčí Lucie Javoříková.

Kromě střelby už museli policisté na Masters of Rock letos řešit také několik krádeží. Dosud neznámý pachatel si ve stanovém městečku vyhlédl několik stanů, jejichž majitele obral o peněženky nebo mobilní telefony. Na organizované zloděje, kteří vykrádají stany, už upozornili také sami pořadatelé. Jako vloupání pak řeší policie případ, kdy se návštěvník festivalu snažil dostat do garáže, která slouží jako kiosek a do rodinného domu. Zloděje zde ale odhalili psi majitele, jenž následně zavolal policii a po zadržení skončil muž na policejní služebně.

Text: Jakub Poštolka
Foto: Lukáš Urbaník

(Navštíveno 323krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články