Na koncertě AC/DC se bude platit jen bezkontaktně

Rubrika:  Novinky, publikováno: 16.05.2016

Koncert australské legendy AC/DC, jenž se v pražských Letňanech koná již v neděli 22. května, bude zcela bezhotovostní. Návštěvníci podle pořadatelské agentury Live Nation budou platit pouze takzvanými ACDC RFID kartami, a to na veškeré platby u stánků s občerstvením.

“Každá ACDC RFID karta je nabízena za nevratný poplatek 25,- Kč. Tento poplatek  25,- Kč je odečten z vašeho prvního “nabití” vašeho Bezhotovostního účtu po jeho otevření. Také pokryje administrativní náklady s otevřením Bezhotovostního účtu, stejně tak, jako administrativní náklady spojené s jeho uzavřením. Vzhledem k tomu, že koncert je Bezhotovostní, nemusíte se již více starat o drobné po kapsách nebo se shánět po bankomatu. Místo toho využijte možnosti rychlých plateb  u stánků s občerstvením,” stojí v tiskové zprávě pořadatelské agentury.

5 poznatků z koncertní premiéry AC/DC s Axlem Rosem

Bezhotovostní účet si návštěvníci mohou založit už před koncertem. Stačí k tomu pouze zakoupený E-ticket a TENTO ODKAZ.

Pořadatelé zároveň oznámili časový harmonogram celého večera. Vstup do areálu bude umožněn v 16:00, první předkapela, kterou se stali nadějní DOCTOR VICTOR, začne hrát v 17:00. Začátek vystoupení AC/DC je naplánován na 22:00.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 773krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články