Metallica vydala videoklipy pro všechny písně nového alba

Rubrika:  Novinky, publikováno: 18.11.2016

Těsně před vydáním nového alba Hardwired… To Self-Destruct vypustila METALLICA do světa postupně všechny skladby z něj, a to včetně bonusové Lords Of Summer. V komentářích na YouTube na nové skladby téměř všichni pějí chválu a zatím to vypadá, že co se týče nového alba, opravdu je na co se těšit.

Skupina se dala dohromady s několika režiséry, se kterými pracovala již v minulosti, a rozhodla se, že tentokrát evidentně pojme promo nového alba úplně jinak. Videoklipy tak existují pro všechny písně z čerstvé desky a vycházely během středy vždy po dvou hodinách, a to až do třetí hodiny ranní pacifického času, kdy sérii zakončila právě bonusová skladba Lords of Summer.

Bohužel pět dnů před oficiálním vydáním uniklo celé album na internet, což je pro kapelu rozhodně nemilé (hovoří se však i o tom, že to byl záměr).

Uživatelé na reddit.com se shodují, že se jedná o nejlepší výtvor kapely za dlouhou dobu. Vychvalují skvělé riffy, Jamesův hlas i Larsovy bicí. Pár negativních komentářů se však dá najít na sólovou kytaru Kirka Hammetta. Zní to prý, jako by ho hraní nového materiálu vůbec nebavilo.  Ale to už posuďte sami – nové album vyšlo právě dnes, v pátek 18. listopadu.


Bořek Nachtmann

(Navštíveno 458krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články