Kiss se definitivně loučí s novým pódiem

Rubrika:  Novinky, publikováno: 25.06.2022

Po epické a příběhové pětačtyřicetileté kariéře legendární Kiss prodloužili své závěrečné turné End Of The Road. V jeho rámci se ještě jednou vrátí i do České republiky, aby vystoupili v pražské O2 areně ve středu 13. července. Toto vystoupení bude závěrečná oslava pro ty, kteří je viděli a poslední šance pro ty, kteří ne.

A nebyli by to asi ani oni, kdyby nepřipravili pro evropské fanoušky nějakou novinkou. A opravdu. Pro aktuální druhé a poslední kolo svého rozlučkového turné přivážejí do Evropy zbrusu nové pódium, upomínající úvodní koncerty legendárního turné Destroyer z roku 1976, tehdy se dvěma obříma kočkama se svíticíma očima po bocích mohutné bicí soupravy „Catmana“ Petera Crisse. Ty se tehdy záhy v průběhu turné jaksi záhadně ztratily a zůstalo po nich jen několik polozapomenutých fotografií. A tak tuto ideu Kiss oprášili a jak je u nich zvykem „povýšili“, takže se po bocích bicí soupravy Erika Singera objevili s žhnoucíma očima dva obří černí panteři.  Další reminiscencí jsou obří figuríny členů Kiss, které jsou, ovšem dle možností jednotlivých sálů, umístění po krajích pódia a připomínají veleslavný návrat namaskované čtyřky v roce 1996.

Vstupenky jsou v obvyklých předprodejích, vstupenky zakoupené na původní termíny (1. července 2020 a 10. července 2021) zůstávají v platnosti na nový termín 13. července a není potřeba je vyměňovat.

Kiss1

Michal Straka

(Navštíveno 278krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články