Hans Zimmer se zapojil do projektu Masterclass

Rubrika:  Novinky, publikováno: 22.11.2016

Devětapadesátiletý skladatel filmových melodií a soundtracků HANS ZIMMER se rozhodl zapojit do projektu Masterclass, kde vás ve více než 30 video lekcích může naučit, jak skládat jako profík. Nicméně jedná se o placenou službu – za 90 dolarů (bezmála 2300 korun) budete mít k dispozici již zmiňované video lekce, ale také něco jako učebnici, která obsahuje opakovací a další bonusové materiály. Budete mít také možnost nahrávat videa, na která budou moci reagovat jak vaši „spolužáci“, tak sám Hans Zimmer.

V úvodním videu říká, že hlavní je zachytit příběh a že nepotřebujete mít obrovské studio, abyste něčeho dosáhli – stačí prý jen mikrofon a notebook.

Hans Zimmer složil hudbu k více než 150 filmům, mezi něž patří například Počátek, Lví král nebo Piráti z Karibiku. Je držitelem čtyř cen Grammy, dvou Zlatých glóbů a Oscara. Pokud vás zaujal koncept, ale nemáte rádi klasickou hudbu, můžete se na masterclass.com například nechat naučit zpívat od CHRISTINY AGUILERYnebo tvořit elektronickou hudbu od DEADMAU5E.

Bořek Nachtmann

(Navštíveno 133krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články