Denoi na to jdou pozpátku

Rubrika:  Novinky, publikováno: 05.12.2019

Originální brněnské kvarteto Denoi vyrukovalo s novým singlem a zároveň i videoklipem. Píseň I Don’t Care se výrazně liší od předchozí electro/dance/metalové tvorby této formace. Kapela se v ní vydala poněkud odlišnou hudební cestou, ubrala na tvrdosti a vsadila na moderní sound, evokující svým charakterem „vymazlenou“ produkci některých soudobých světových pop & rock stars.

Už dřívější singly Denoi posluchače oslovily a mají statisícová přehrání na YouTube. Novinka I Don’t Care není výjimkou a za pouhých čtrnáct dní od zveřejnění již má přes 150 000 zhlédnutí. Zajímavostí klipu je, že celý jeho děj se odehrává pozpátku. Díky tomuto netradičnímu pojetí video, které se pyšní širokoúhlým filmovým formátem a natočil ho zkušený audiovizuální kreativec Jaro Atry, nabízí několik vtipných momentů a pomyslně diváka drží ve střehu až do konce.

Skupina Denoi má za sebou například vystoupení na největším evropském festivalu Woodstock v Polsku nebo odjela dobrodružné klubové turné po Rusku. Letos v červnu se také představila ve vyprodané pražské Tipsport areně coby předkapela populárních Američanů Disturbed, kteří si ji coby support sami vybrali z několika desítek zájemců.

Petr Korál

(Navštíveno 57krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články