BRUCE RULES !

Rubrika:  Novinky, publikováno: 09.09.2015

Bruce Dickinson jede. Nové album The Book Of Souls je na stole a IRON MAIDEN dělat promo umějí. Bravurně.
Začalo to 8bitovou počítačovou hrou Speed of Light – vzpomínka na herní pravěk ke stažení zde. Pak Bruce vytáhne nejužší jádro fanoušků na speciální let, který přirozeně odřídí jako pilot.
Poté prohlásí, že za rakovinu ústní dutiny může orální sex. Respektive díky orálnímu sexu došlo k toxikaci jeho těla a všem mužům doporučil, aby byli opatrní. Diskuze čtenářů této informace snad na všech serverech přetékají výkřiky jako „oh my god“, „to je špatná zpráva“, „co mám teď dělat“ – metalisté a rockeři se orálnímu uspokojování věnují evidentně často a rádi.

Pro kanadský magazín Journal de Montreal se nedávno vyjádřil, že v roce 1988 měl dát Axlovi přes čenich. Respektive chtěl, ale nedal. To překvapí. Bruce nikdy nepatřil mezi známé rváče rockové scény.

Ale 16. května 1988 v kanadském Quebeku odehráli GUNS N’ ROSES jako předkapela Iron Maiden a Axl měl namále. Ač byl sál plný fanoušků především Železné panny, Axl se choval k návštěvníkům velmi uboze. A to jen proto, že na něj nehulákali anglicky, ale francouzsky – což ve frankofonní části Kanady překvapí asi jen blbce. Arogant Axl si je za to dobíral a patrně ne příliš korektně. „Měl jsem jít na podium a napálit mu pěstí,“ vzpomíná Bruce. „Jak si mohl dovolit takhle mluvit k mým fanouškům? Vždycky jsem litoval, že jsem to neudělal.“

My taky, Bruci, my taky! A už se nemůžeme dočkat dalšího prohlášení. Jde o zatím nejzábavnější promo k desce v historii Iron Maiden.

Bruce rules!

J. J. Šimon, koláž Dima Belov (Cityart)

Obsáhlý rozhovor s Brucem Dickinsonem najdete v aktuálním druhém čísle Rock&All

(Navštíveno 1 228krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články