Ben Cristovao pro Hudební noviny:

Rubrika:  Novinky, publikováno: 01.12.2016

Od té doby, co zazářil exotický zpěvák v soutěži SuperStar, prošel velkou proměnou, kterou přiblížil v rozhovoru čtenářům Hudebních novin.

Uvědomil jsem si, že chci prodávat především svoji muziku a ne sebe. Chtěl jsem, aby mě znali lidi za to, co tvořím a ne za to, na jakém jsem se zrovna objevil mejdanu,“ překvapil zpěvák. Ten se dokonce nechal v časopisu Reflex nedávno slyšet, že mu podobné akce nic neříkají. „Je to umělý svět, kde vznikají umělé situace, o kterých se píšou umělé články pro umělé lidi.” Na sociálních sítích, které jsou neodmyslitelnou součástí “umělé” prezentace celebrit, však působí dost výrazně, ale rozpor v tom nespatřuje.

Podle mě hodně záleží na tom, které informace tam propaguju. Co tím říkám. Pokud se snažím ukázat mladým lidem něco kolem sportu a umění, má to jinou hodnotu, než když jim prezentuju alkohol a večírky,“ doplňuje. Tohle je v případě mladého muzikanta velice nezvyklé, ale zároveň sympatické, čehož si je Ben dobře vědom a s oblibou na to konto vtipkuje. „Bavím se stejně jako kdokoliv jiný, chodím taky ven s kámošema. Pořádáme u mě doma někdy třeba promítání – no, je pravda že to celé zní trochu jako ze skautskýho tábora :D“

 

 

 

 

 

 

(Navštíveno 204krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Tagy



Související články