AC/DC: Tajenka konečně rozluštěna!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 07.10.2020

Dlouhé dva roky trvající rébus plný nejrůznějších mnohdy „zaručených“ či protichůdných informací je u konce. Australská legenda konečně oznámila, že 13. listopadu vyjde dlouho očekávané comebackové album Power Up. Do sestavy se totiž ke kytaristům Angusovi a Steviemu Youngovým navrátili nejen zpěvák Brian Johnson a baskytarista  Cliff Williams, ale i „enfant terrible“ souboru, bubeník Phil Rudd.

Power Up má být podle slov Anguse Younga, jakýmsi „tributem“ pro jeho zemřelého bratra a zakládajícího člena  AC/DC, kytaristu Malcolma Younga, který zemřel v roce 2017 ve věku 64 let na následky demence. Malcolm je současně uveden jako autor u všech dvanácti skladeb novinky.

Album se nahrávalo, Jak už dříve správně odhalili fanoušci skupiny, album vznikalo předloni během šesti měsíců ve studiích Warehouse v kanadském Vancouveru pod dohledem producenta Brendana O’Briena, se kterým již AC/DC pracovali na předchozích počinech Black IceRock Or Bust. Skupina současně jako ochutnávku z alba vypustila první singl Shot In The Dark Dark.

Michal Straka

(Navštíveno 135krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články